add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Blog

Rafet İnce - Gastronomide Kişisel Gelişim

800 öğrencinin katıldığı ve yoğun ilgiyle karşılanan “Gastronomide Kişisel Gelişim” semineri özellikle öğrenciler tarafından büyük beğeni topladı.

Rafet İnce - Gastronomide Kişisel Gelişim
Paylaş

Şef Rafet İnce, akademisyenliğin öneminden bahsetti ve ülkemizdeki akademisyen eksikliğinin altını çizdi. Mezun olacak yeni gastronomi bölümü öğrencilerine“şef olmayın, akademisyen olun” önerisinde bulundu.

 

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Yazılar

Rafet İnce
Rafet İnceCelebrity Chef - Yazar
Şef Kime Denir ?

Şef Kime Denir ?

22 Mart 2018

Yıl 2008. İzmir Ekonomi Üniversitesi Gastronomi Bölümü öğrencileri için düzenlenen seminere geldim. Seminer sırasında öğrencilere

Murat Aslan
Murat AslanBig Chefs Mutfak Koordinatörü
Benim İçin "Kısık Ateş" Nedir ?

Gastronomik anlamda özellikle gençler için çok büyük bir nimet.. Kısık Ateş'te çok güzel yanacaksınız ve pişeceksiniz :)

Hazer Amani
Hazer AmaniChef Partner
Ben Hazer Amani. Ben de Kısık Ateş'teyim

Kısık Ateş'te geleneksel yemeklerimizi ve dünya gastronomi literatürüne girmiş klasiklerin gerçekten ne olduklarından bahsedeceğiz.