add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequote-leftquote-rightrecipereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

2017'de Festivallerin Tadını Nasıl mı Çıkarttık? Tam da Videodaki Gibi!

Pınar Latte Art Barista Süt ve 2017 kahve festivalleri harika bir yılı geride bıraktı.

2017'de Festivallerin Tadını Nasıl mı Çıkarttık? Tam da Videodaki Gibi!
Paylaş

Pınar Latte Art Barista Süt ve 2017 kahve festivalleri harika bir yılı geride bıraktı. Yıl boyunca 150.000 kişiye ulaşıldı. Latte'ler içildi, danslar edildi ve eğlencenin tadına varıldı :) bekle bizi 2018....Geliyoruz!

 

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum bulunmamaktadır.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

İzmir Arena'da gerçekleşen, yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile birlikte geride kaldı.

Cheftalks Geliyor...

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam ediyor.