add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks'ta...

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...
Paylaş

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks'ta...

Cheftalks tüm hızı ile devam ediyor... Sektör duayenleri bu ay da Chef Akademi'de buluştu. Yöresel lezzetlerin önemi ve koruması toplantının genel temasıydı. Pınar ürünleri ile hazırlanmış yemekler, toplantıya lezzet kattı. Gecenin sürprizi, Güllüoğlu baklavalarının sahibi Murat Güllü tarafından Gaziantep'ten getirilen lezzetli baklavalar idi:)

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks'ta Bu Ayın Konusu: Sağlık

Gastronomi, mutfak, yemek, kültür ve daha fazlası Cheftalks'ta... Bu ay Cheftalks'ta sektörün gelişiminin yanında, sağlık teması da bu toplantının konusuydu.