add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Erkan Kıyıcıoğlu İle Kısık Ateş Şef Sohbetleri - Akdeniz Üniversitesi

Ülkemizin daha çok eğitmene ihtiyacı var.

Erkan Kıyıcıoğlu İle Kısık Ateş Şef Sohbetleri - Akdeniz Üniversitesi
Paylaş

Geçtiğimiz günlerde Erkan Kıyıcıoğlu ve Kısık Ateş ekibi olarak Akdeniz Üniversitesi'ne konuk olduk ve işlerinde uzman öğretim görevlileri ve öğrenciler tarafından çok güzel ağırlandık :)

'AÜGAST' yani Akdeniz Üniversitesi Gastronomi Bölümü öğrencilerinin heyecanına ortak olarak, gelecek üzerine sektör planlarından, yaptıkları işlerden ve olmak istedikleri noktalardan uzun uzun bahsettik.

Sözü, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Öğretmeni Erkan Kıyıcıoğlu'nun aldığı bu etkinlikte, yolun başında olan öğrencilere kendi deneyimlerinden yola çıkarak harika nasihatlarda bulundu. En önemlisi de ülkemizin daha çok eğitmene ihtiyacı olduğunu vurguladı...

Bu güzel anları ölümsüzleştirerek kısa bir video ile hatıralarımıza kazımak istedik :) Dilerseniz hep birlikte izleyelim.

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.