add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

International İstanbul Culinary Cup 2019

Türkiye’nin Lezzetleri

International İstanbul Culinary Cup 2019
Paylaş

13-14 Nisan 2019 Aşçılar Derneği tarafından 8.si düzenlenen 'Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler' buluşması Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Yarışmada Türkiye'nin bir çok bölgesinden profesyonel şefler, aşçı dernekleri, akademisyenler, üniversite ve meslek lisesi gastronomi öğrencileri başta olmak üzere birçok yarışmacı ve tedarikçi firma bir araya geldi. Bunun yanı sıra, mutfak yazarları ve gurmeler tarafından ziyaret edilen etkinlik Türkiye'ye damgasını vurdu.

Gıda sektöründen birçok markanın yer aldığı etkinlikte Pınar markası 13 Nisan'da gerçekleşen yarışmada 'Restoran Tatlı Tabağı' ve 14 Nisan'da gerçekleşen 'Star Chef' kategorilerinin sponsoru olarak yer aldı. Tüm katılımcılar Pınar Krema, Pınar Süt ve Pınar Ekşi Krema ile hazırladıkları yemekleri jüri üyelerinin beğenisine sundu.

Hem Pınar hem Kısık Ateş markası olarak yoğun ilgi ile karşılandığımız bu etkinlikte, başta jüri üyeleri ve bizleri yakından takip eden gastronomi tutkunları ile keyifli saatler geçirme fırsatı bulduk ve iki markamızda oldukça ilgi ve beğeni gördü. Kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi iletiyoruz.

Rafet İnce, Eyüp Kemal Sevinç, Maksut Aşkar, Cüneyt Aslan, Mehmet Gök, Vedat Başaran, Raşit Yazıcı, Gürsel Aydın, Ebru Erke, Vedat Demir, Özay Akar, Murat Aslan, Mehmet Altaş, Zeki Kara, Serkan Bozkurt, Şenol Demirtaş, Hüseyin Çetin, Zeynep Ada, İzzet Alpaslan, Doğa Çiftçi, Ayvaz Akbacak ve Halil İbrahim Kor, yarışma jürisinde yer alan isimler oldu. 

Culinary Cup 2020'de görüşmek dileğiyle :)

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks’ta!