add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali 2018

Geçtiğimiz 20-23 Nisan tarihleri arasında İzmir Arena'da 2.si düzenlenen ''İzmir Çikolata&Tatlı Festivali'' birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali 2018
Paylaş

Geçtiğimiz 20-23 Nisan tarihlerin de İzmir Arena da 2.si düzenlenen ''İZMİR ÇİKOLATA&TATLI FESTİVALİ'' birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

22.489 ziyaretçinin tatlı ve çikolata ile buluştuğu festivalde, 80 marka ziyaretçilerini karşıladı. Ayrıca gelen misafirler birbirinden güzel etkinlikler ile doyasıya eğlendiler. Türkiye'nin en tanınmış şefleri, Pınar Süt ve Süt ürünleri ile birlikte toplamda 55 workshop/söyleşi programı gerçekleşti.

Celebrity şef Rafet İnce önümüzde ki aylarda çıkacak olan ''Şefin Sağlıklı Masası'' kitabından tarifleriyle ziyaretçilere lezzetli tatlar sundu.

''3. İZMİR ÇİKOLATA&TATLI FESTİVALİ'' için geri sayıma şimdiden başlayanlara ufak bir tüyo: 2019’da yurtdışından gelecek olan ünlü şefler ve katılımcılar ile festivali ve içeriğini daha da zenginleştirecek, bizden söylemesi :)

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks'ta...