Etkinlikler

İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali 2019

Çikolata, tatlı ve kahve sevenleri büyük bir mutlulukla ağırladık...

İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali 2019
Paylaş

Bildiğiniz üzere, LOC Festival'in düzenlediği İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali, ilk olarak 2017 yılında, 60 marka ve yaklaşık 15.000 ziyaretçi katılımı ile gerçekleştirildikten sonra, ikincisi 2018 yılında, 20-23 Nisan tarihleri arasında, 85 marka yaklaşık 23.000 ziyaretçi katılımı ile çok daha fazla etkinlikle gerçekleştirilmiştir.

Bu sene 12-13-14 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen festivalde ''Fantastik Tatlar'' mottosu ile, inanılmaz lezzetli tatlıların, çikolataların ve kahvecilerin yer aldığı 3. İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali'nde Pınar ve Kısık Ateş markası ile ön sıralarda yerimizi aldık.

Pınar Süt ve Süt ürünleri ile destekçisi olduğumuz bu etkinlikte yaklaşık olarak 23.000 ziyaretçiye kucak açarak, öğlen 12:00'den gece 22:00'ye kadar süren eğlence dolu saatleri ölümsüzleştirme fırsatı bulduk ve renkli anları sizlerle paylaşmak istedik.

Ayrıca, Pınar markası öncülüğünde birçok workshop gerçekleştirdiğimiz bu festivalde, Pınar Süt ve Süt ürünleri ile yapılan çeşitli tatlı ve kahveleri misafirlerimizle paylaşmak bizleri mutlu etti.

Buna dahil olarak Kısık Ateş editörlerinden biri olan Aç Gezenler’in öncülüğünde 'Pınar ile Tatlı Anlar' workshop'ı gerçekleştirildi. Uygulanan leziz tarifler misafirlerimize ikram edildi ve oldukça beğeni topladı...

En yakın zamanda tariflerimiz Kısık Ateş web sayfamızda yayına açılacaktır.

Tüm emeği geçen arkadaşlarımıza, misafirlerimize ve ziyaretçilerimize göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gelecek sene sizlerle çok daha güzel anlarda buluşmak dileğiyle, hoşça kalın! :)

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

2B
Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

2B
Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks’ta!

2B