add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

İzmir Coffee Festival 2018

Pınar markası ana sponsorluğunda 12-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen İzmir Coffee Festival’de bu sene çok güzel anlara şahitlik ettik.

İzmir Coffee Festival 2018
Paylaş

Pınar ana sponsorluğunda 12-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen İzmir Coffee Festival’de bu sene çok güzel anlara şahit olduk.

110 marka, 42 tedarikçi ve 38.427 katılımcının coşku ve eğlenceli bir hafta sonu geçirdiği festivalde, workshoplar ve çeşitli etkinliklerin yanı sıra kahve dolu 3 gün geçirdik.

Festival alanında Pınar standına olan ilgi ve düzenlenen workshoplara yüksek katılım oranı organizasyon tarafını sevindirirken; katılımcılara da farklı deneyimler yaşattı.

Pınar ve Kütahya Porselen işbirliğinde “Markaların Kahve Akımındaki Rolü” paneli gerçekleşti. Markaların kahve sektöründe ki rolü ve sorumluluklarından bahsedildi.

2018 ve 2019 Türkiye Latte Art Şampiyonu Özgür Ekinci ile Latte Art Workshopu–Özgür Ekinci, yarışma hazırlıklarından bu işe nasıl başladığından bahsetti ve latte şovu yaptı.

Kısık Ateş editörlerinden Ömür Akkor ve Nurettin Karakundakoğlu ile “Kahvenin Tarihi ve Eşlikçileri” workshopun da kahvenin tarihinden ve ülkemize nereden ve nasıl geldiğinden bahsedildi.

Kısık Ateş editörlerinden Rafet İnce “Chef Sağlık Masası” workshopun da sağlık trendlerinden ve bu yıl çıkan Chef’in Sağlıklı Masası kitabının oluşum sürecinden bahsetti.

Her geçen yıl büyüyerek daha fazla insana ulaşan İzmir Coffee Festival’e sonsuz teşekkürler...

Gelecek sene görüşmek üzere İzmir :)

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks'ta...