add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Kısık Ateş Bilgi Yarışması Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde!

Yine en lezzetli bilgi yarışması ile karşınızdayız!

Kısık Ateş Bilgi Yarışması Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde!
Paylaş

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Gastronomi Bölümü ve Kısık Ateş markasının düzenlemiş olduğu yepyeni bir buluşma gerçekleştirdik. Bu sektöre gönül vermiş aynı zamanda oldukça başarılı olan öğrenciler kıyasıya yarıştı :) Renkli görüntülerin ortaya çıktığı anları kayıtsız bırakamazdık...

Ayrıca yarışmamızda ödül almaya hak kazanan arkadaşlarımızı duyurmadan geçmeyelim :) 

Gastronomi tarihinden, kültüründen tutun da, mutfak bilgisi, genel kültür ve tahmin sorularının hakim olduğu, sizlerinde izlerken çok şey öğreneceği bir yarışı daha geride bıraktık.

Şimdi dilerseniz videomuza bir tıkla ulaşabilirsiniz. Bizleri daha yakından takip etmek için youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

 

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar (1)

HayrullahMacit
19.04.2019

Beykoz üniversitesi ne bekliyoruz

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

İzmir Arena'da gerçekleşen, yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile birlikte geride kaldı.

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.