add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Kısık Ateş Bilgi Yarışması İstanbul Aydın Üniversitesinde!

Dokunabildiğimiz üniversitelere bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kısık Ateş Bilgi Yarışması İstanbul Aydın Üniversitesinde!
Paylaş

Kısık Ateş ekibi olarak İstanbul Aydın Üniversitesi Gastronomi Bölümü'ne konuk olduk... Öğrencilerimizle yapmış olduğumuz bilgi yarışması eğlence ve bilgi dolu anlarla şahitlik etti! Bu anları sizler için kayda aldık ve paylaşmak istedik. Bunun için videoyu tıklamanız ve sayfamıza abone olmanız yeterli olacaktır, keyifli seyirler dileriz.

Yarışmamızda dereceye giren arkadaşlarımızdan Batuhan Gencan, Büşra Akdeniz ve Meryem Bektaş'ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Kısık Ateş bilgi yarışmalarını Türkiye'nin her üniversitesinde yapmaya devam edeceğiz.

Takipte kalın!

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks’ta!