add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Kısık Ateş Bilgi Yarışması İstanbul Aydın Üniversitesi'nde!

Dokunabildiğimiz üniversitelere bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kısık Ateş Bilgi Yarışması İstanbul Aydın Üniversitesi'nde!
Paylaş

Kısık Ateş ekibi olarak İstanbul Aydın Üniversitesi Gastronomi Bölümü'ne konuk olduk... Öğrencilerimizle yapmış olduğumuz bilgi yarışması eğlence ve bilgi dolu anlarla şahitlik etti! Bu anları sizler için kayda aldık ve paylaşmak istedik. Bunun için videoyu tıklamanız ve sayfamıza abone olmanız yeterli olacaktır, keyifli seyirler dileriz.

Yarışmamızda dereceye giren arkdaşlarımızdan Batuhan Gencan, Büşra Akdeniz ve Meryem Bektaş'ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Kısık Ateş bilgi yarışmalarını Türkiye'nin her üniversitesinde yapmaya devam edeceğiz.

Takipte kalın!

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

İzmir Arena'da gerçekleşen, yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile birlikte geride kaldı.

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.