add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Kısık Ateş Bilgi Yarışması İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde!

Türkiye'nin en lezzetli bilgi yarışmasını üniversitelerde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kısık Ateş Bilgi Yarışması İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde!
Paylaş
Nisan 2018'de Ulusal Aşçılık Kampı'nda ilkini düzenlediğimiz bilgi yarışmalarının sonuncusunu 5 Kasım Pazartesi günü İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde gerçekleştirdik. Gastronomi bölümü öğrencilerinin katılım gösterdiği Kısık Ateş Bilgi Yarışması, yine büyük ilgiyle karşılandı.

Türkiye'nin en lezzetli bilgi yarışmasını üniversitelerde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Zeferan Restoran'ın ünlü şefi Ramin Nuriyev'in ''Yabancı Bir Ülkede Kendini, Kültürünü Tanıtmak ve Kariyer Önerileri'' konulu semineri sonrası, Aç Gezenler moderatörlüğünde gerçekleşen bilgi yarışmasında gastronomi, mutfak bilgileri ve genel kültür sorularıyla yarışan öğrenciler hem keyifli zaman geçirdi hem de zorlu ve eğlenceli bir yarışmanın parçası oldu. Gastronomi Bölümü öğrencileri Ecrin Sarı, Faruk Karapınar ve Uğurcan Ağşahin, yarışmada dereceye girerek Kısık Ateş'ten hediye kazanan isimler oldu.

Desteklerinden dolayı İstanbul Gelişim Üniversitesi'ne, yarışmada dereceye giren arkadaşlarımıza hediye ettiğimiz Kısık Ateş Kariyer Kiti'ne olan katkılarından dolayı Pirge ve Kütahya Porselen'e ayrıca teşekkür ederiz.

Gelecek ''Kısık Ateş Bilgi Yarışmaları'' için takipte kalın!

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks'ta...