add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Kısık Ateş Bilgi Yarışması Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nde!

Güldürürken düşündüren, düşündürürken güldüren yarışmamız ile tekrar karşınızdayız :)

Kısık Ateş Bilgi Yarışması Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nde!
Paylaş

Konuk olduğumuz Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nde öğrencilerin misafirperverlikleri, ilgi ve alakaları bizleri çok mutlu etti.

Düzenlenen bilgi yarışmasında üstün başarı gösteren sevgili öğrencilerimizi bir kez daha kutluyoruz. Yarışmanın tamamını izlemek ve eğlencemize ortak olmak için yapmanız gereken, videomuzu tıklamak!

Türkiye'nin birçok üniversitesinde gerçekleştirdiğimiz seminer ve bilgi yarışmalarını yakından takip edebilmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Hoşçakalın.

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks'ta...