add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Kısık Ateş Bilgi Yarışması Okan Üniversitesi'nde!

En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere Okan Üniversitesi.

Kısık Ateş Bilgi Yarışması Okan Üniversitesi'nde!
Paylaş

Türkiye'nin en lezzetli bilgi yarışmasını, Türkiye'nin bir çok üniversitesinde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu sefer de İstanbul Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü'ne konuk olduk! Kıyasıya mücadelenin hakim olduğu bu yarışta gastronomiye dair her şey, mutfak bilgisi ve genel kültür sorularıyla yarışan öğrenciler zorlu ve eğlenceli bir yarışmanın parçası oldu...

Gastronomi Bölümü öğrencilerinden Başak Öngen, Rafet Büyüktosun ve Mustafa Doğan yarışmada dereceye girerek Kısık Ateş'ten hediye kazanan isimler oldu. Kendilerini bir kez daha tebrik ediyoruz :)

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

İzmir Arena'da gerçekleşen, yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile birlikte geride kaldı.

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.