add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Kısık Ateş Bilgi Yarışması Yaşar Üniversitesi'nde!

Kısık Ateş nerede eğlence orada!

Kısık Ateş Bilgi Yarışması Yaşar Üniversitesi'nde!
Paylaş

Kısık Ateş ekibinin konuk olduğu Yaşar Üniversitesi'nde tüm katılımcı ve öğrencilerin misafirperverlikleri, ilgi ve alakaları bizleri çok mutlu etti. Ayrıca düzenlediğimiz bilgi yarışmasında üstün başarı gösteren sevgili öğrencilerimizi tekrar kutluyoruz.

Yarışmanın tamamını izlemek ve eğlencemize ortak olmak istemez misiniz? Bunun için yapmanız gerekeni biliyorsunuz, videomuzu tıklamak :)

Türkiye'nin bir çok üniversitelerinde gerçekleştirdiğimiz bilgi yarışmalarımızı, seminerlerimizi kaçırmamak için youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın! ;)

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.