add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequote-leftquote-rightrecipereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Kısık Ateş Ekibi Ulusal Aşçılık Kampı’nda!

Ulusal Aşçılık KampıPınar’ın desteklediği Ulusal Aşçılık Kampı 22-29 Nisan tarihleri arasında Bolu’da gerçekleştirdi.

Kısık Ateş Ekibi Ulusal Aşçılık Kampı’nda!
Paylaş

Ulusal Aşçılık Kampı

Pınar’ın desteklediği Ulusal Aşçılık Kampı 22-29 Nisan tarihleri arasında Bolu’da gerçekleştirdi. Biz de Kısık Ateş olarak Türkiye’deki tüm gastronomi bölümlerden 70 öğretim görevlisi ve 150 öğrencinin katıldığı bu etkinliği kaçırmadık. Yeni tarifler, lezzetli püf noktaları öğrendik. Kısık Ateş Sokak Partisi’nde eğlendik. Daha ayrıntılı görmek isteyenler için yukarıdaki videoda özetledik.

 

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum bulunmamaktadır.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

İzmir Arena'da gerçekleşen, yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile birlikte geride kaldı.

Cheftalks Geliyor...

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam ediyor.