add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Koray Erdoğdu, Dünyanın En İyi 3. Baristası Oldu!

19–21 Şubat tarihlerinde Dubai’de düzenlenen 2018 Dünya Şampiyonası’nın şampiyonları dün belli oldu.

Koray Erdoğdu, Dünyanın En İyi 3. Baristası Oldu!
Paylaş

19–21 Şubat tarihlerinde Dubai’de düzenlenen 2018 Dünya Şampiyonası’nın şampiyonları dün belli oldu. Cezve&İbrik kategorisinde ülkemizi temsil eden Koray Erdoğdu, Dünya 3.sü olarak bizleri gururlandırdı.

Specialty Coffee Association'ın (SCA) İstanbul Coffee Festival'de düzenlediği 2018 Türkiye Şampiyonası’nda Cezve&İbrik şampiyonu seçilen Koray Erdoğdu, Dubai’de düzenlenen 2018 Dünya Şampiyonası’nda da aynı kategoride dünya 3.lüğüne layık görüldü. Troika Roastery sahibi Emre Bereket ve Kronotrop baristası Umut Gökdeniz ise yarışma boyunca Koray Erdoğdu’ya koçluk ederek desteklerini gösterdiler ve Pınar Latte Art Barista Süt önlükleri ile yarışmada boy gösterdiler.

Kısık Ateş ailesi olarak ülkemizin yetenekli baristalarından Koray’ı, en içten dileklerimizle kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

İzmir Arena'da gerçekleşen, yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile birlikte geride kaldı.

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.