add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequote-leftquote-rightrecipereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Sektörün önemli şefleri Zennup 1844’te Cheftalks toplantısında buluştu.

2018 yılının ilk Cheftalks toplantısı, 28 Mayıs tarihinde Ömür Akkor ev sahipliğinde Bursa Zennup 1844’de düzenlenen iftar yemeğinde sektörün önemli şeflerini bir araya getirdi.

Sektörün önemli şefleri Zennup 1844’te Cheftalks toplantısında buluştu.
Paylaş

2018 yılının ilk Cheftalks toplantısı, 28 Mayıs tarihinde Ömür Akkor ev sahipliğinde Bursa Zennup 1844’de düzenlenen iftar yemeğinde sektörün önemli şeflerini bir araya getirdi.

Zennup 1884 Restoran ortaklarından Ömür Akkor, Usla Akademi Şefi Fehmi Samancı, Celebrity şef Hazer Amani, BigChefs Koordinatör şefi Murat Aslan, Federal Coffee Şefi Demir Özkal, Kalem Adası Oliviera şefi Ceyda Baza, Five o’Clock Kitchen şefi Çiğdem Seferoğlu, Alancha şefi Deniz Temel, Zerefan Restaurant şefi Ramin Nuriyev, Sözen yayıncılık genel yayın yönetmeni Gökmen Sözen ve Yaşar Birleşik Pazarlama şefleri, Ceren Terzioğlu, Elif Çıtak ve Oytun Dağlı yeni projelerinden ve yerelin öneminden bahsetti.

Gül dekorları ile Ramazan'a özel bir konsept belirlenen Zennup 1844'te Cheftalks masası, Ömür Akkor imzalı geleneksel bir düzen ve ramazana özel tatlar ile tüm misafirlerden tam not aldı.

Toplantının sonunda katılımcı şeflere "Charles Duhigg- Alışkanlıkların Gücü" kitabı günün hatırası olarak hediye edildi.

Gelecek Cheftalks toplantısına sen de katılmak istersen Kısık Ateş’e üye olmayı ve en az 1 tarifi paylaşmayı unutma...

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu etkinlik için henüz yorum bulunmamaktadır.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

İzmir Arena'da gerçekleşen, yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile birlikte geride kaldı.

Cheftalks Geliyor...

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam ediyor.