add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Sirha İstanbul 2018

29 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen SIRHA 2018 fuarında, yoğun ve bir o kadar da bilgi dolu bir etkinliği geride bıraktık.

Sirha İstanbul 2018
Paylaş

29 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşenSIRHA 2018 fuarında,yoğun ve bir o kadar da bilgi dolu bir etkinliği geride bıraktık.

Fuar süresince “Pınar ile Yaratıcılığını Konuştur” konsepti altında Pınar standında uzman şefler ve ünivesite gastronomi bölümü öğrencileri, gastronomi meraklıları ile bir araya geldi.

sirha istanbul 2018

Pınar ürünleri kullanılarak yapılan lezzetli tarif uygulamaları ve anlatımlarla, profesyonel ve amatör birçok katılımcı lezzet ve bilgi ile buluştu.

sirha istanbul 2018

Alanında uzman şefler olan Çiğdem Seferoğlu, Ali Ronay, Ömür Akkor ve Rafet İnce “Pınar Mutfak” sahnesinde; Hazer Amani ve Ünal Sermet, Dünya çapındaki “Mutfakta Yaratıcılık Festivali” Omnivore alanında masterclass’lar gerçekleştirdi. 

sirha istanbul 2018

Özyeğin Üniversitesi/Le Cordon Bleu, Okan Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi öğretim görevlileri ve öğrencileri Pınar Mutfak sahnesinde workshoplar gerçekleştirdi.
Dolu dolu geçen Sirha Fuar'ın da Pınar standı ilgi odağı oldu. Bolca soruların sorulduğu interaktif masterclass seansları için Kısık Ateş’in youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks'ta...