add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Unlu Mamüller&Pastacılık Semineri

İlki Bursa'da Electrolux Profesyonel ve Pınar işbirliği ile gerçekleşen Unlu Mamül&Pastacılık Seminerleri tüm hızı ile devam ediyor.

Unlu Mamüller&Pastacılık Semineri
Paylaş

İlki Bursa'da Electrolux Profesyonel ve Pınar işbirliği ile gerçekleşen Unlu Mamül&Pastacılık seminerleri tüm hızı ile devam ediyor...

Pınar Ekşi Krema’nın pişirme performansı Electrolux Profesyonel’in air-o-convect Konveksiyon fırınları ve 5 lt’lik Emix Planet Mikseri kullanılarak sektör profesyonellerine tanıtıldı.
Tüm yıl boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleşecek olan seminerin 2. ayağı İstanbul’da gerçekleşti.

Seminer katılımcılarından tam not aldı.

Electrolux Profesyonel air-o-convect Konveksiyon fırını ve 5 lt’lik EMix Planet Mikseri ile Pınar ürünleri kullanıldı. Kısık Ateş sitesinde tarifler bulunan Lavinya Cheesecake’den, Ekşi Kremalı Brownie ve Pınar Ekşi Krema ile oluşturulan birçok reçete, sektör katılımcılarının beğenisine sunuldu.

Electrolux Profesyonel Kurumsal Eğitim Şefi Ahmed Özer ve Yaşar Birleşik Pazarlama Ürün Geliştirme Şefleri Oytun Dağlı ve Ceren Terzioğlu tarafından uygulamalı pişirme demosu ile yapılan tarifler, seminere katılan unlu mamülcü ve pastacı şeflerden tam not aldı.

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks'ta...