add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Unlu Mamüller&Pastacılık Semineri İstanbul'da Electrolux Profesyonel Showroom'da Gerçekleşti.

İlki Bursa’da Electrolux Profesyonel ve Pınar işbirliği ile gerçekleşen Unlu Mamül&Pastacılık Seminerleri tüm hızı ile devam ediyor.

Unlu Mamüller&Pastacılık Semineri İstanbul'da Electrolux Profesyonel Showroom'da Gerçekleşti.
Paylaş

İlki Bursa’da Electrolux Profesyonel ve Pınar işbirliği ile gerçekleşen Unlu Mamül&Pastacılık Seminerleri tüm hızı ile devam ediyor...

Pınar Ekşi Krema’nın pişirme performansı Electrolux Profesyonel’in air-o-convect Konveksiyon fırınları ve 5 lt’lik Emix Planet Mikseri kullanılarak sektör profesyonellerine tanıtıldı.
Tüm yıl boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleşecek olan seminerin 2. ayağı İstanbul’da gerçekleşti.

Seminer katılımcılarından tam not aldı.

Electrolux Profesyonel air-o-convect Konveksiyon fırını ve 5 lt’lik EMix Planet Mikseri ile Pınar ürünleri kullanıldı. Kısık Ateş sitesinde tarifler bulunan Lavinya Cheesecake’den, Ekşi Kremalı Brownie ve Pınar Ekşi Krema ile oluşturulan birçok reçete, sektör katılımcılarının beğenisine sunuldu.

Electrolux Profesyonel Kurumsal Eğitim Şefi Ahmed Özer ve Yaşar Birleşik Pazarlama Ürün Geliştirme Şefleri Oytun Dağlı ve Ceren Terzioğlu tarafından uygulamalı pişirme demosu ile yapılan tarifler, seminere katılan unlu mamülcü ve pastacı şeflerden tam not aldı.

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

İzmir Arena'da gerçekleşen, yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile birlikte geride kaldı.

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair her şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam edecek.