add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Muğla Bodrum

Arka Restaurant&Pizzeria - Muğla

Bol malzemeli incecik hamurlu pizza severler için doğru adrestesiniz.

Arka Restaurant&Pizzeria - Muğla
Paylaş

Muğla, Bodrum'da bulunan Arka Pizzeria, 2013 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyor. Bodrum'un en popüler İtalyan restoranı olarak adını duyurmasının yanı sıra oldukça samimi ve güler yüzlü bir işletme anlayışı var.

Bence, bol malzemeli incecik hamurlu pizza sevenler için doğru bir adres. Bu arada makarnalarını da es geçmemek gerekiyor, en az pizzaları kadar lezzetli olduğundan menüsünde de zengin bir makarna çeşitliliğine yer veriyor.

Memnun kalacağınızdan hiç şüphem yok. Bodrum'a gidip canınız pizza veya makarna çekerse aklınıza ilk gelen yer burası olsun :) Son olarak, gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Adres: Çarşı Mahallesi Dr. Ekrem Uslu Çıkmazı Sk No:11, 01960 Bodrum/Muğla

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Töngül Pide Fırını - İzmir
İzmir - Ödemiş

Töngül Pide Fırını - İzmir

06 Haziran 2018

İzmir Ödemiş’te tarihi bir lezzet...

Pelit Park Pide - Ordu
Ordu - Ünye

Pelit Park Pide - Ordu

10 Eylül 2018

Enfes Ünye manzarası ve enfes Karadeniz pideleri için en doğru adres...

Kısmet Pide Salonu - Aydın
Aydın - Nazilli

Kısmet Pide Salonu - Aydın

25 Ocak 2019

Nazilli denildiğinde akla gelen ilk yer.