add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Muğla Bodrum

Arka Restaurant&Pizzeria - Muğla

Bol malzemeli incecik hamurlu pizza severler için doğru adrestesiniz.

Arka Restaurant&Pizzeria - Muğla
Paylaş

Muğla, Bodrum'da bulunan Arka Pizzeria, 2013 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyor. Bodrum'un en popüler İtalyan restoranı olarak adını duyurmasının yanı sıra oldukça samimi ve güler yüzlü bir işletme anlayışı var.

Bence, bol malzemeli incecik hamurlu pizza sevenler için doğru bir adres. Buarada makarnalarını da es geçmemek gerekiyor, en az pizzaları kadar lezzetli olduğundan menüsünde de zengin bir makarna çeşitliliğine yer veriyor.

Memnun kalacağınızdan hiç şüphem yok. Bodrum'a gidip canınız pizza veya makarna çekerse aklınıza ilk gelen yer burası olsun :) Son olarak, gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Adres: Çarşı Mahallesi Dr. Ekrem Uslu Çıkmazı Sk No:11, 01960 Bodrum/Muğla

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Fauna - İstanbul
İstanbul - Ataşehir

Fauna - İstanbul

01 Nisan 2019

Kara tahtada İtalyan harikaları.