add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Balıkesir Ayvalık

Bay Nihat Restaurant - Balıkesir

Şüphesiz ki en ünlüsü.

Bay Nihat Restaurant - Balıkesir
Paylaş

Balıkesir’in güzide ilçelerinden Ayvalık, eşsiz ambiansı ile yaz aylarının vazgeçilmez tatil duraklarından biri...

Ege esintisini içimize çekmek için Ayvalık/Cunda Adası’na yolumuzu düşürdük ve hiç düşünmeden soluğu Bay Nihat’ta aldık!

Eskilerin Lale Restaurantı olarak da bilinen Bay Nihat, Cunda sahildeki balık ve deniz ürünleri restoranlarının şüphesiz ki en ünlüsü.

Kış aylarında eski bir Rum evi olan tarihi binasında, yaz aylarında ise sahildeki yerinde hizmet veren Bay Nihat, kalbinizi fethedecek müthiş bir meze dolabı ile sizleri karşılıyor.

Taptaze balıklar, enfes meze ve ara sıcaklar, güler yüzlü servis ve hizmet anlayışı... Haliylebu kadar meşhur olmasına hak vereceksiniz.

100’e yakın çeşidin içerisinden ne yemek istediğiniz konusunda bizim gibi zorlanacağınızı söylemek isteriz. Ama şu var ki, levrekten yapılan balık simidi ve balık pastırması hala damaklarımızda, inanılmazdı!

Tüm müşterilerine klasik batı müziği eşliğinde huzur dolu bir atmosferde, enfes yemekleriyle unutulmaz bir akşam yemeği ziyafeti yaşatan Bay Nihat bu işi çok iyi biliyor!

Acaba sizlerin unutamayacağı lezzetler neler olacak? :)

Yaz, kış farketmez ama bu güzel yaz akşamlarında yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri de Bay Nihat'ta ağzınıza layık bir yemek yemek... Pişman olma olasılığınız yok denecek kadar az. Afiyet olsun.

Adres: Mithatpaşa, Cumhuriyet Cad. Bay Nihat Lale Otel No:12, 10405 Ayvalık/Balıkesir

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Bordo Mavi Balık - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Bordo Mavi Balık - Trabzon

15 Ağustos 2018

Türkiye’nin en iyi balık lokantalarından biridir.

Akın’ın Yeri - İzmir
İzmir - Urla

Akın’ın Yeri - İzmir

17 Ağustos 2018

Urla’nın Özbek köyünde lezzetin tek adresi...

Yalova Restaurant - Çanakkale
Çanakkale - Çanakkale Merkez

Yalova Restaurant - Çanakkale

04 Ekim 2018

Çanakkale deyince akla tarihi yarımada, Troia, Assos gibi dünya miraslarının yanında ‘Yalova Restaurant’ geliyor.