add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Konak

Bizim Mutfak Lokanta - İzmir

69 yıllık bir esnaf lokantası.

Bizim Mutfak Lokanta - İzmir
Paylaş

Şef Erdem Meriç’in işlettiği mekanda Osmanlı Mutfağı, Ege Mutfağı ve İzmir’e özel tatlardan oluşan ev yemekleri sunuluyor. Bizim mutfak içerisinde bir sürü farklı lezzet barındıran Kemeraltı’nda tarihi Mirkelam Hanı'nın içerisinde 69 yıllık bir esnaf lokantasıdır.

Pazar günleri hariç her gün açık olan lokanta da günlük 30 çeşit yemek çıkmaktadır. Ege, Osmanlı ve İzmir’e özgü tatların buluştuğu lokanta da balık ve deniz ürünleri de servis ediliyor.

Özellikle pazartesi ve cuma günleri yolunuzu düşürmeye çalışın, zerdeçallı ördek çorbası ve işkembeli nohutu efsane.

Menülerdeki yemekler mevsimsel olarak değişmektedir. Tüm lezzetleri yakalamak için her mevsim ziyaret etmenizi öneririm.

Adres: 914 Sok. No: 12, Mirkelam Han Hisarönü-Konak / İzmir

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

Sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.

Kısmet Lokantası - İzmir
İzmir - Konak

Kısmet Lokantası - İzmir

10 Nisan 2018

Bir İzmir klasiğidir Kısmet Lokantası.