add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Karşıyaka

Burger Street - İzmir

Hamburger konusunda ne kadar seçicisiniz?

Burger Street - İzmir
Paylaş

Son zamanlarda hamburger konusunda iddialı olan işletmeler sayesinde, insanların damak tatları oldukça gelişim sağladı. Haliyle tüketiciler tarafından daha iyisini arama ihtiyacı doğdu. İzmir Bostanlı'da yer alan Burger Street, tam da çoğu hamburgerciye göre farklı bir işletme.

Özellikle Smash Burger'le kendisinden söz ettirmeyi başaran Burger Street, yurt dışındaki burgercilere meydan okuyacak kadar başarı sergiliyor.

İşletme sahiplerinin ilgisinden tutun da çalışanların işlerine duydukları özeni dükkana adımınızı atar atmaz hissedeceksiniz. Bu da tabii ki oldukça kaliteli ve lezzetli burgerler ortaya çıkmasını sağlıyor.

Smash Burger, adından da anlaşılacağı üzere taze ve kaliteli etten yapılan köftenin üzerine basılan bir ürün. Normalden biraz daha yağlı olmakla beraber, 120 gr civarında.

Ekmeklerinin güzelliği de cabası. Yapımından, pişirmesine kendi reçetelerini uyguladıkları susamlı ve yumuşacık bir lezzet. Köftenin üzerine kullandıkları peynirleri ithal ve alışılmışın dışında çok leziz.

Bizler, menüde yer alan füme antrikot cheese burgeri favori seçtik ama philly cheesesteak ve hotdog arasından da hangisinin daha iyi olduğuna hala karar veremedik :)

Sizce hangisi daha iyi?

Ürün anlamında kaliteden ödün vermeyen, lezzet anlamında ise en iyisini yapmak için kendini geliştiren işletmelere sonsuz saygımız var...

En iyiler arasında parmakla gösterilen Buger Street, hep bu çizgide kalın, teşekkürler...

Adres: Bostanlı, 1810. Sk. 6-8, 35590 Karşıyaka/İzmir

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar (1)

Nihal Dülger
01.03.2020

Hayatımda yediğim en güzel hamburgerdi.Tavsiyeniz için teşekkür ederim 🧚🏻‍♀️🌼

Kısık Ateş
Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Kumrucu Hüseyin - İzmir
İzmir - Çeşme

Kumrucu Hüseyin - İzmir

10 Nisan 2018

Çeşme’ye geldiniz, peki kumru yemeden olur mu?

Çağdaş Büfe - İzmir
İzmir - Karşıyaka

Çağdaş Büfe - İzmir

18 Ocak 2019

İzmir’de yaşayıp da bilmeyen, yemeyen yoktur!

Kardeşler Büfe - İzmir
İzmir - Konak

Kardeşler Büfe - İzmir

25 Ocak 2019

O bir İzmir efsanesi.