add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Karşıyaka

Çağdaş Büfe - İzmir

İzmir'de yaşayıp da bilmeyen, yemeyen yoktur!

Çağdaş Büfe - İzmir
Paylaş

Mustafa (Mustafa Dereli) ağabey ile ilk tanıştığımda daha ortaokula gidiyordum. Benimle aynı kuşaktan olan birçok kişinin yaptığı gibi neredeyse her gün okul çıkışı soluğu Çağdaş büfede alıyordum. İzmir’de yaşayıp da bilmeyen, tadına varmayan yoktur Çağdaş büfeyi.

20 küsür yıldır hiç değişmeyen muhteşem lezzet ve kalite.

Her gidişimde yediğim sandviçten aldığım keyif hep katlanıyor. Çizgisinden hiç sapmayan büfeye erken gitmenizi tavsiye ederim, şu sandviç daha iyi diye ayıramadığım için size söyleyebileceğim tek şey kendi yaptıkları rus salatasını ekletmeniz. 

Adres: Bostanlı Mahallesi 1787/1 sokak, 35540 Karşıyaka/İzmir

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar (1)

Başar Erdem
18.01.2019

Favorim dilli kaşarlı ve muhteşem rus salatası

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Rüştü'nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü'nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Rüştü’nün Fırını, 1920’den beri bir çok savaşlara tanıklık etmiş hatta karneyle satışların bile yapıldığı hala günümüzde var olan eşsiz yerlerden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

FA2012 Kasım ayından beri var olan, sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.