add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Manisa Kırkağaç

Ceren Tur - Manisa

Yol üzerinde ufak bir mola vermek için muhteşem bir tesis.

Ceren Tur - Manisa
Paylaş

Balıkesir’den İzmir yönüne giderken Akhisar'ı geçtikten yaklaşık 35 km sonra Gelenbe'ye ulaşacaksınız. Gelenbe'nin çıkışında sağ tarafta bulunan Ceren Tur, Shell yakıt istasyonu ile yan yana konumlanmıştır.

1987’den bu yana, zevkli bir çiftin işlettiği, hayal güçlerini tasarımlarına da yansıttıkları bir tesis olarak da düşünebilirsiniz.

Kendilerinin yaptığı bu harika yerde, ev dekarosyonu dergilerinden fırlamış gibi olan dekorları izlerken ev rahatlığında olan koltuklarının da tadını çıkarabilirsiniz. Sizi özel hissettirecek kadar konforlu bir ortam.

Serpme kahvaltısı ve ev yemekleri tamamen yöreye ait organik ürünlerinden hazırlanıyor... O yüzden de ekstra beğeniliyor.

Aynı zamanda çoğu ev yemekçisine meydan okuyacak kadar birçok çeşide sahiptir.

Sadece yemekleri değil, çayın ve kahvenin yanına çok yakışan kurabiyelerine de bayıldık. Her damağa uygun çeşitleri mevcuttur. İncirli, üzümlü, fındıklı, cevizli, tahinli, bademli nasıl isterseniz... Börek ve poğaçaları ise yine çayınızın en iyi eşlikçisidir.

Organik ürünlerin satışını da gerçekleştiren Ceren Tur, her anlamda sizlere olanak sağlıyor.

Adres: Gelenbe, İ.Hakkı Gelenbevi Mah, Adnan Menderes Blv. No: 163, 45720 Kırkağaç/Manisa

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

Sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.

Kısmet Lokantası - İzmir
İzmir - Konak

Kısmet Lokantası - İzmir

10 Nisan 2018

Bir İzmir klasiğidir Kısmet Lokantası.