add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Güzelbahçe

Da’s Cantina - İzmir

Meksika mutfağı lezzetlerini mahallede yaşayın.

Da’s Cantina - İzmir
Paylaş

İzmir'in Güzelbahçe semtinde kapılarını açan Mahalle; yemeği, sanatı ve birçok etkinliği aynı noktada buluşturuyor. Her yaştan insanın keyifli zaman geçirebileceği, samimi paylaşımlarda bulunabileceği yeşillikler içinde ferah bir alan arayanlara tavsiye niteliğinde bir yer.

Meksika mutfağından ‘’Da’s Cantina’’ ise bu güzel mahallenin içinde yer alan gastronomi mezunu ve yetenekli bir çifte ait.

Güleryüzlü karşılama ve ağırlamaları sebebiyle kendinizi evinizin bahçesinde gibi hissedeceksiniz. Didem ve Alp Türkmenoğlu çiftinin hünerleri ellerinden çıkan efsane lezzetlerle tanıştığımızda ise yaptıkları işe saygımız daha da arttı.

Meksika mutfağını Türk mutfağına uyarlamak zor bir iş olsa da onlar bu işi çok da güzel başarıyor...

Da’s Cantina Burger ve Kaburga Burger kesinlikle denenmesi gerekenlerden... Bunun yanında fırınlanmış dana kaburga ve çıtır karides tacolarından tatma şansını da kaçırmayın, çok çok beğendik.

Menüde yer alan çeşitlerin her biri çok farklı tatlara sahip olduğu için bir seçim yapmak neredeyse imkansız o yüzden olabildiğince hepsinden tatmaya çalışın.

Bunun için karnınızın çok aç olmasını veya kalabalık bir arkadaş ortamıyla gitmenizi öneririz...

Hiç pişmanlık duymayacağınız bir yere geldiğiniz için de çok mutlu ayrılacaksınız. :) Afiyet olsun.

Adres: Yalı, Abdullah Baydar Cd. No:28, 35310 Güzelbahçe/İzmir

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Kumrucu Hüseyin - İzmir
İzmir - Çeşme

Kumrucu Hüseyin - İzmir

10 Nisan 2018

Çeşme’ye geldiniz, peki kumru yemeden olur mu?

Çağdaş Büfe - İzmir
İzmir - Karşıyaka

Çağdaş Büfe - İzmir

18 Ocak 2019

İzmir’de yaşayıp da bilmeyen, yemeyen yoktur!

Kardeşler Büfe - İzmir
İzmir - Konak

Kardeşler Büfe - İzmir

25 Ocak 2019

O bir İzmir efsanesi.