add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Bornova

Emektar Kebap - İzmir

Geçmişe yolculuk yaptıran kebap salonu...

Emektar Kebap - İzmir
Paylaş

Birkaç ay önce açılmasına rağmen kendinden ve kalitesinden çok çabuk söz ettiren Emektar Kebap, Bornova 4. Sanayi'de kebap severleri ağırlıyor.

Geçmiş zamanların nostaljik yapısını gündelik hayata uyarlayarak tüm müşterilerinin beğenisini kazanan Emektar Kebap, İzmir'de yaşayanlara farklı bir atmosferde kebap deneyimi yaşatıyor.

Yüksek tavan, mermer masa, bakır tabaklarda sunum, nostaljik müzikler... Hazırsanız sizleri geçmiş yıllara yolculuk yaptıracak. :)

Menü çeşitliliğine gelirsek oldukça fazla çeşit var, ustaların el lezzeti her damağa uygun. Ne seçerseniz seçin çok beğeneceğinize eminiz.

Hakkını vererek yapılan kebapların keyfine varın ve içecek olarak da kesinlikle kendi yaptıkları açık ayranı tercih edin.

Kısacası ağzının tadını bilen, kebabın iyisini arayan ve eskileri özleyenler için hiç üşenmeden kalkıp gidebileceğiniz bir mekan olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Her şey çok güzel ve keyifliydi...

Tüm ekibin eline, emeğine sağlık!

Not: Pazar günleri kapalı.

Adres: Evka 3, 129/7. Sk. 16-3, 35050 Bornova/İzmir, Türkiye

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.