add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İstanbul Ataşehir

Fire Room - İstanbul

Sizin favoriniz hangisi olacak?

Fire Room - İstanbul
Paylaş

Kısık Ateş uzman şeflerimizden biri olan Hazer Amani'yi Ataşehir'de yer alan Fire Room Foods'ta ziyaret etme fırsatı yakaladık.

Cape Town'daki Le Cordon Bleu'de aldığı aşçılık eğitiminin ardından yaptığı seyahatlerle yeme içme kültürünü sürekli genişleten Hazer Şef, yıllardır edindiği deneyimlerden yola çıkarak böylesine güzel bir konsepti Fire Room adı ile hayata geçirmiş oldu.

Kendine has ve içinizi ısıtacak bir konsept ile, tüm misafirlerini aynı özveriyle ağırlıyor.

Türk ve Amerikan sokak lezzetlerine farklı bir boyut getirmiş ve üst kalite ürünler ile gerçek anlamda güvenilir bir büfe olmuş.

Fire Room'da sadece burger yok ama aktif karbon ekmekli burger konusunda oldukça iddialılar. Bizler, bol malzemeli dana kaburga etinden yapılmış Fatbuger'ın tadına doyamadık açıkçası.

Diğer seçenekler arasında yer alan taco üçlemesi ve İzmir'in Asım Usta'sından temin ettiği kokorecin sunumu ve tadı da hala unutulmuyor.

Biz daha fazla anlatmayalım ve sözü sizlere bırakalım. Tüm sokak lezzetlerinin başarılı bir harmanından oluşan bu mekanda bizce mutlaka soluklanmalısınız ve yediğiniz her çeşit sokak lezzetinin keyfine varmalısınız.

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi, Işıklar Cd. 30/1, 34750 Ataşehir/İstanbul

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Kumrucu Hüseyin - İzmir
İzmir - Çeşme

Kumrucu Hüseyin - İzmir

10 Nisan 2018

Çeşme’ye geldiniz, peki kumru yemeden olur mu?

Çağdaş Büfe - İzmir
İzmir - Karşıyaka

Çağdaş Büfe - İzmir

18 Ocak 2019

İzmir’de yaşayıp da bilmeyen, yemeyen yoktur!

Kardeşler Büfe - İzmir
İzmir - Konak

Kardeşler Büfe - İzmir

25 Ocak 2019

O bir İzmir efsanesi.