add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Çiğli

Güveç Lokantası - İzmir

AOSB'nin gözdesi.

Güveç Lokantası - İzmir
Paylaş

Atatürk Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Güveç Lokantası dört senelik bir işletme olmakla beraber, günlük yaklaşık olarak 800-850 kişiye hitap edebiliyor. Çevre sanayi bölgesi çalışanlarına tabldot usulü servis sağlamasının yanı sıra kendi yerinde restoran usulü de yemek yiyebiliyorsunuz.

Birbirinden lezzetli ve gösterişli yemeklerin sırrı, kalite, titizlik ve mevsimsel ürünlerden geliyor. Bir de ustaların maharetinden... Özellikle sulu yemeklerine diyecek söz yok!

Öğlen 12:00-15:00 saatleri arasında hem göze hem mideye hitap eden sağlıklı yemekleri olan bir yer arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Haftanın 6 günü (pazar hariç) açık olan Güveç Lokantası'na bir iş veya öğle yemeğiniz için fırsat verin.

Biz hala, enginar çorbası, Anfora kebabı, fırında mantarlı enginar ve etli sarmasını unutamıyoruz. Ve tabii ki yanında da odun ateşinde pişmiş pidelerini...

Şimdiden afiyet olsun.

Adres: Garanti Bankası, 10026. Sk. No: 2, 35620 Atatürk Osb/Çiğli/İzmir

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

Sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.

Urlalı Hasan Usta - İzmir
İzmir - Konak

Urlalı Hasan Usta - İzmir

10 Nisan 2018

Öğle saatlerinde burnunuza güzel yemek kokuları geliyorsa, gördüğünüz yer mütevazı bir yerse, içindeki ustalar büyük bir özenle yemeklerini yapıyorsa bir de üstüne burada şık giyimli iş insanını görüyorsanız bilin ki iyi bir esnaf lokantasındasınız.