add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Muğla Marmaris

Hidayet’in Yeri - Muğla

Gün Batımı+Lezzet= Hidayet’in Yeri

Hidayet’in Yeri - Muğla
Paylaş

Selimiye’nin girişinde yer alan Hidayet’in Yeri Deniz Restoran, misafirlerine harika manzaraya sahip iskele üzerinde denize sıfır yemek zevki sunuyor.

Mevsimine göre birçok balık çeşidi, salata ve meze seçenekleri oldukça iştah açıcı. Bizim favorimiz deniz suyunda temizlenmiş, zeytinyağı ile soslanmış ağır meşe közünde yapılan levrek ızgara. Kalamar tavası ve mezelerinin de aşağı kalır yanı yok.

Deniz börülcesi salatası ve kabak çiçeği dolması da tavsiye niteliğinde. Meyve ikramları da çok başarılıydı, yazın en iyi karpuzunu Hidayet’in Yerinde yedik.

Eğer dinlendirici bir atmosfer arıyorsanız burası tam size göre… Gün batımında bir akşam yemeğiyle kendinizi ödüllendirmek için özellikle yaz sonuna doğru gitmek ekstra keyifli bir tercih olacaktır.

Gün batımını izlemek, sonrasında tüm gece sessizliğin ve yemeklerin tadını çıkarmak için Hidayet'in Yerini gidilecekler listenize eklemeyi unutmayın.

Keyifli ve unutulmaz bir akşam geçirmeniz dileğiyle... Afiyet olsun.

Adres: Selimiye köyü bük Mah No 54, 48700 Marmaris/Muğla

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Bordo Mavi Balık - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Bordo Mavi Balık - Trabzon

15 Ağustos 2018

Türkiye’nin en iyi balık lokantalarından biridir.

Akın’ın Yeri - İzmir
İzmir - Urla

Akın’ın Yeri - İzmir

17 Ağustos 2018

Urla’nın Özbek köyünde lezzetin tek adresi...

Yalova Restaurant - Çanakkale
Çanakkale - Çanakkale Merkez

Yalova Restaurant - Çanakkale

04 Ekim 2018

Çanakkale deyince akla tarihi yarımada, Troia, Assos gibi dünya miraslarının yanında ‘Yalova Restaurant’ geliyor.