add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Kars Kars Merkez

Kamer Restoran - Kars

Tadım konusunda rakip tanımayan sımsıcak bir aile restoranı.

Kamer Restoran - Kars
Paylaş

Kamer restoran, yeniliklerinin ölçütü olmayan, sınırları aşan, tadım konusunda rakip tanımayan ve sadece Türkiye sınırlarını baz almayarak yurtdışına kapılarını açan ve turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği bir lokasyon.

Yemekleri sanki anne elinden çıkmış gibi. Lezzeti uzun süre damaklarınızda yer edecek. Kars’a geldiğinizde rotanızı buraya çevireceğinize eminim.

Adres: Yusufpaşa Mahallesi, Halitpaşa Cd. No:48, 36000 Kars Merkez/Kars

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Bağdat Pöç Tandır - Kayseri
Kayseri - Melikgazi

Bağdat Pöç Tandır - Kayseri

10 Ekim 2018

Yemekte en sevdiğim stil; en basitten en inanılmaz lezzeti çıkarmak... Burası da tam öyle. Özellikle çorba diye getirdikleri haşlanmış pöçün suyu için ölmeden evvel mutlaka için diye not düşeyim.

Kardeşler İşkembe Salonu - Yalova
Yalova - Yalova Merkez

Kardeşler İşkembe Salonu - Yalova

18 Ocak 2019

Sakatat yemeği sevenler için nokta atışı bir yer.

Arkadaşlar Ciğer ve Kebap Salonu - Tarsus

Mersin efsanelerinden biri 'Arkadaşlar'