add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İstanbul Beşiktaş

Karadeniz Döner Asım Usta - İstanbul

Boşuna en çok tercih edilenler listesinin baş sıralarında yer almıyor.

Karadeniz Döner Asım Usta - İstanbul
Paylaş

1973'den bugüne Karadeniz dönercisi olan Asım Usta, İstanbul Beşiktaş semtinin her daim tıklım tıklım olduğu ve semtin simgesi haline gelmiş şirin bir dükkan. Bu arada Karadeniz usulü yapılan döneriyle en çok tercih edilenler listesinin baş sıralarında olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Bizde namını duyduk ve geldik... Günün her hangi bir saatinde de gitseniz maalesef kapıdaki o kuyrukla karşılaşacaksınız fakat vazgeçmeyin çünkü her gün böyleymiş. Her sabah asılan 100 kiloluk kuzu-dana etinden yapılan dönerin nasıl bu kadar hızlı tükendiğini görünce şaşıracaksınız.

Fazla değil 15-20 dakika kadar bekledikten sonra tadını alır almaz dönerin döner olduğunu anlayacağınız dakikalar yaşayacaksınız.

Bu zamanda işine emeğine bu kadar sadık olan ve hakkını veren lezzetler varken bizce değerlendirmeye, keşfetmeye değer. Boşuna namı bu kadar duyulmamış!

Kısacası, Beşiktaş'a yolunuz düşerse yemek için tereddüte gerek kalmadan sıradaki yerinizi alın :)

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Mumcu Bakkal Sokak No:6, 34353 Beşiktaş/İstanbul

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Dönerci Tacettin - Hatay
Hatay - Antakya

Dönerci Tacettin - Hatay

24 Ocak 2019

Türkiye'de rezervasyon sistemiyle çalışan tek dönerci!

Evin Döner - Erzincan
Erzincan - Erzincan Merkez

Evin Döner - Erzincan

25 Ocak 2019

Yaprak dönerin bir başka adresi 'Evin Döner'.

Dönerci Şahin Usta - İstanbul
İstanbul - Fatih

Dönerci Şahin Usta - İstanbul

19 Şubat 2019

1969 senesinde kurulmuş ve o gün bu gündür önünden kuyruk eksik olmuyor.