add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İstanbul Beşiktaş

Karadeniz Döner Asım Usta - İstanbul

Boşuna en çok tercih edilenler listesinin baş sıralarında yer almıyor.

Karadeniz Döner Asım Usta - İstanbul
Paylaş

1973'den bugüne Karadeniz dönercisi olan Asım Usta, İstanbul Beşiktaş semtinin her daim tıklım tıklım olduğu ve semtin simgesi haline gelmiş şirin bir dükkan. Bu arada Karadeniz usulü yapılan döneriyle en çok tercih edilenler listesinin baş sıralarında olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Bizde namını duyduk ve geldik... Günün herhangi bir saatinde de gitseniz maalesef kapıdaki o kuyrukla karşılaşacaksınız fakat vazgeçmeyin çünkü her gün böyleymiş. Her sabah asılan 100 kiloluk kuzu-dana etinden yapılan dönerin nasıl bu kadar hızlı tükendiğini görünce şaşıracaksınız.

Fazla değil 15-20 dakika kadar bekledikten sonra tadını alır almaz dönerin döner olduğunu anlayacağınız dakikalar yaşayacaksınız.

Bu zamanda işine emeğine bu kadar sadık olan ve hakkını veren lezzetler varken bizce değerlendirmeye, keşfetmeye değer. Boşuna namı bu kadar duyulmamış!

Kısacası, Beşiktaş'a yolunuz düşerse yemek için tereddüt etmeden sıradaki yerinizi alın :)

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Mumcu Bakkal Sokak No:6, 34353 Beşiktaş/İstanbul

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.