add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Bornova

Kebap 74 Kadir Usta - İzmir

Hafızalarda yer edecek.

Kebap 74 Kadir Usta - İzmir
Paylaş

Bornova merkezde bulunan 6-7 masalı küçük bir lezzet noktası. Çeşit çeşit yaptığı köfteler dışında, bonfilesi ve çöp şişi de mutlaka denenmeli.

Sipariş verirken mutlaka az mercimek çorbası ile başlangıç yapmanızı öneririm, çorbadan aldığınız ilk yudumla hafızanız size bu tadı bir yerlerden anımsatacak.. Piyazı, salatası da bi o kadar özenli ve başarılı.

Aynı zaman da sade, acılı ve kaşarlı köfte çeşitlerine sahip olan bu yerde siz de seçim yapmakta zorlanırsanız eğer karışık seçin derim. Bu arada köftenin yanında gelen sos efsane, her ne kadar ustaya sırrını sorsam da lafı bir şekilde geçiştirdi :)

Çorba, salata, tam tekmil piyaz derken insanın kafası karışıyor çünkü her şey birbirinden lezzetli.. Deneyimlerseniz eğer bana hak vereceksiniz.

Adres: Erzene Mahallesi, 1. Sk. No: 4C, 35040 Bornova/İzmir

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.

Çamlıbel Lokantası - Edirne
Edirne - Keşan

Çamlıbel Lokantası - Edirne

09 Ekim 2018

Pek meşhur Keşan satır eti ve gömlek yağına sarılı ciğer için en doğru adres.