add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Rize Rize Merkez

Liman Lokantası - Rize

Kuru Fasulyenin Adresi :)

Liman Lokantası - Rize
Paylaş

Valla kimse daha iyi esnaf lokantası bildiğini iddia etmesin. Çok iddia edeceğim ama teknik olarak daha mükemmeli yok. Rize’nin en eski ve yemek kalitesinin en yüksek yerlerinden biri olan bu lokanta oldukça hijyenik. Sıradan bir esnaf lokantası olmadığının garantisini veririm.

Çünkü birincisi esnaflar, ikincisi bakır kazanlarda yemek yapıyorlar, üçüncüsü de tüm yemekler dev gibi bir kuzinede pişiyor. Bunların yanı sıra kullandıkları tüm malzeme 1. kalite. Kesinlikle aşçılık öğrencilerine burada staj yaptırmak gerekiyor. Son zamanlarda Türkiye’de en çok etkilendiğim lokantaların başında.

Burası için Rize’ye mutlaka gelin derim. Toplam kalite puanı çok çok yüksek, haa bir de bal ve yoğurdu pek güzel, beraber yemenizi tavsiye ederim.

Adres: Çarşı Mahallesi, 53100 Rize Merkez/Rize

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Bordo Mavi Balık - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Bordo Mavi Balık - Trabzon

15 Ağustos 2018

Türkiye’nin en iyi balık lokantalarından biridir.

Lale Lokantası - Rize
Rize - Çayeli

Lale Lokantası - Rize

16 Ağustos 2018

Karadeniz'in en iyi esnaf lokantalarından biri de Lale Lokantası.