add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Bolu Mengen

Mengen Çiftlik Et Mangal - Bolu

Çoğu zaman karşınıza nasıl bir lezzet çıkacağını tahmin bile edemezsiniz!

Mengen Çiftlik Et Mangal - Bolu
Paylaş

Ankara-Zonguldak yolu üzerinde Mengen'i geçtikten hemen sonra yol üzerinde bulunan 'Çiftlik Et Mangal' tabelasını göreceksiniz ve işte o an hiç tereddüt etmeden önünde durun ve kendinizi içeriye atın. Ağaçlık bahçe içerisinde bulunan bu mekan insanı huzura boğuyor.

Burası dünya tatlısı insanların olduğu bir aile işletmesi, sanki yıllardır tanışıklığınız varmışçasına o samimiyeti hissediyorsunuz. Şömine başında, ağaç masalarda olağan üstü kahvaltı sofrasına veya günün herhangi bir öğünü için yediğiniz çoğu lezzetin kendilerinin üretiyor olmasının farkını hemen anlayacaksınız. 

Kaymağı, tereyağı, yumurtası, yöreye özgü reçelleri, balı, peynir çeşitleri ve daha niceleri... Üzerine sobada kızartılmış köy ekmekleri gelince 4/4'lük kahvaltı budur dedirtiyor.

Karadeniz yöresine özgü etlerin tadı ile et suyundan yapılmış çorbalarını ve ızgara çeşitlerini bizce tatmadan buradan ayrılmamalısınız, her şeyiyle mi güzel olur!

 

Şöyle bir şey düşünün, bulunduğunuz ortamda huzur, doğallık, kalite, güler yüz, harika servis anlayışı, lezzet hepsi bir arada... Daha fazla bir şey söylemeye gerek yok!

Aileniz ve dostlarınızla temiz hava, bol oksijen, huzur dolu bir kahvaltı veya akşam yemeği için asla pişman olmayacağınız bir noktadasınız! Şimdiden afiyetler olsun.

Adres: 14860 Demirciler Köyü/Mengen/Bolu

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Ömür Pastanesi - Kırklareli
Kırklareli - Lüleburgaz

Ömür Pastanesi - Kırklareli

02 Ekim 2018

70 yıllık bir Anadolu efsanesi.

Gürkaşlar Süt Ürünleri - Kırklareli
Kırklareli - Kırklareli Merkez

Gürkaşlar Süt Ürünleri - Kırklareli

10 Ekim 2018

Türkiye’nin en iyi peynirlerinden biri bu dükkanda. Sadece bu peyniri tatmak için bile Kırklareli’ne gelinir.

Savon Otel - Hatay
Hatay - Antakya

Savon Otel - Hatay

21 Ocak 2019

Tarihi değeri yüksek olan bir tesis.