İzmir Bayraklı

Mersinli Ciğerci Apo - İzmir

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin yöresel lezzetleri artık İzmir’de!

Mersinli Ciğerci Apo - İzmir
Paylaş

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin yöresel lezzetleri artık İzmir’de bulabileceğiniz bir mekanda toplandı. İzmir’in en önemli markalarından biri olma yolunda ilerleyen Mersinli Ciğerci Apo birçok şube ile hizmet vermektedir. Bizlerde Bayraklı’da yer alan şubesini ziyaret ettik ve lezzetlerinin tadına bakma fırsatı yakaladık.

Ciğer ve etlerini şiş üzerinde servis ederken yanında sınırsız bol garnitür ve meze vermektedir. Eğer daha önce ciğerin iyisini yerinde tatmış ve unutamamış biriyseniz, burası tam size göre. Diğer ciğercilere oranla o lezzet farkını öyle güzel hissettiriyor ki ne ara kaç şiş ciğer yemişsiniz anlayamıyorsunuz bile 😊

Ciğer ve et şiş dışında, menüsünü oldukça zengin tutarak birçok yöresel lezzete de yer verdiğini söylemeden geçmeyelim.

İşletmenin genel olarak çok kalabalık olduğunu hatırlatmakta fayda var, özellikle öğle ve akşam saatlerinde yer bulamama olasılığı yaşayabilirsiniz fakat sirkülasyon o kadar hızlı ki kısa süre içinde yerinizi alabileceğinizi unutmayın.

Çalışan ve servis olarak oldukça geniş bir ekibe sahip olmaları onca müşteriye rağmen sorunsuz yemek zevki yaşamanızı sağlıyor. Bu da bizler için oldukça önemli bir detay.

Mersinli Ciğerci Apo'da bu lezzetlerin üzerine meşhur künefesinden sipariş vermeyi unutmayın. Künefenin meşhur peynirini Hatay'dan, elde dökme kadayıfı Mersin'den geliyor. Bu sebeple makine künefelerine oranla oldukça özel ve güzel olduğu konusunda bizlere hak vereceksiniz! 😊

Adres: Adalet, Haydar Aliyev Cd. No:53/B, 35530 Bayraklı/İzmir

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

5B
Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

4B
Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.

3B