add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Bayraklı

Pastel Patisserie - İzmir

Pastel tadında!

Pastel Patisserie - İzmir
Paylaş

Küçük, samimi, sımsıcak bir mekan olan Pastel Patisserie, iç ve dış görünüşü itibari ile de oldukça göz doldurucu bir yanı var. Bir butik patisserie için ideal büyüklükte olduğunu söylemek isteriz bu da mekanı samimi yapan en büyük etkenlerden.

Yoğunluktan masa bulmanız bazen zorlu olsa da bir şekilde sizlerin konforunu sağlayan harika çalışanlar var...

Oturup enfes tatların tadına varanların dışında paket olarak alışveriş yapan insan çokluğu da dikkatleri çekiyor. O bölgenin insanı dışında bizim gibi dışarıdan namını duyup gelenler de çok.

Şubeleşme yolunda git gide büyüyen bu işletmenin tatlılarının tadına bakınca bunu yapmalarına çok hak veriyorsunuz. Talep oldukça yoğun müşteri de haliyle çok memnun.

Burayı daha da meşhur eden tatlı gündemden hiç düşmeyen ‘san sebastian cheesecake’. Açıkçası bu tatlı için herkesin bir iddiası var ve birçok yerde de bunu deneyimleme fırsatımız oldu.

Şunu söyleyebiliriz ki İzmir’de yediğimiz en iyi ‘san sebastian’ olabilir. Gerçek anlamda ortada boş bir iddianın olmadığını görünüşünden ve tadından anlıyorsunuz. Anlayamadığınız şey diğerlerinden farkı? 😊

İçine ne koyuyorlar ne aşamada farklı dokunuşlar yapıyorlar bilemiyoruz ama kıvam, yoğunluk ve tat anca böyle güzel ayarlanır, bu açıdan ekstra tebrik ediyoruz. Çikolatalı brownieye gelince fırından yeni çıkmış haliyle, filtre kahve eşliğinde keyfini çıkarın.

Cheseecakelerin her birinden tadamasak ta görünüş olarak hepsi cezbediciydi. Bizler çikolatalı brownie ve san sebastiana yoğunlaşırken magnolia, New York cheesecake ve cookielerde de aklımız kalmadı değil 😊 En yakın zamanda onlar için de ziyaret etmek istiyoruz, teşekkürler Pastel Patisserie.

Adres: Mansuroğlu, Sakarya Cd. No:61/A, 35535 Bayraklı/İzmir

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Rüştü’nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü’nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Görüntüsünden önce yapım aşaması insanı acıktırıyor.

Şeref Dondurma - Tekirdağ
Tekirdağ - Malkara

Şeref Dondurma - Tekirdağ

29 Ağustos 2018

Şeref Dondurma tüm Trakya’nın ismini haykırdığı bir dükkan.

Öz İkizler - Gaziantep
Gaziantep - Şahinbey

Öz İkizler - Gaziantep

25 Eylül 2018

Tarihi kökleri 10. yüzyıla uzanan yassı kadayıfa eski Arapça kaynaklarda rastlanır.