İzmir Karşıyaka

Robin Kitabevi - İzmir

Çünkü onlara göre... İyi bir kitap okumak, bu dünyadaki herkesin hakkı!

Robin Kitabevi - İzmir
Paylaş
  • 201
  • 16
  • Kaydet

2021 Haziran ayında kapılarını tüm okurseverlere açan Robin Kitabevi hem konsepti hem de konumu olarak müşterilerine keyifle vakit geçirebilecekleri harika bir deneyim sunuyor.

Robin Kitabevi yola çıkış hikayesini şu cümlelerle ifade ediyor: Dünyayı değiştiren kahramanları tanırsınız. Gerçek ya da hayali... Öyküleri kitaplarda olur. Kelimeler insanlara ilham verir, yaptıkları ve başardıkları elden ele gezer. Bazen de kahramanlar gerçek olur. Yaptıkları iyilikler sayfalardan fırlar ve hayata karışır. Tıpkı ihtiyaç sahiplerinin kahramanı meşhur Robin Hood gibi. Elimizde okumuz, başımızda kapşonumuz yok. Ama kitabevimizde iyi bir fikrimiz var. Buradan aldığın her kitaba karşılık, Türkiye'de ihtiyaç sahibi bir çocuğa kitap hediye ediyoruz. Sen kitabı evine götürürken, bir diğeri okuma imkanı olmayan bir çocuğa doğru yola çıkıyor. Çünkü bize göre... İyi bir kitap okumak, bu dünyadaki herkesin hakkı.

Dışarıdan küçük gibi görünen fakat mekana girdiğiniz anda oldukça büyük 2 katlı ferah ve kitaplarla dolu hoş bir konsept gelenleri karşılıyor. Dilerseniz içerideki rahat koltuklarda kitabınızı okuyabilir, dilerseniz kahvenizi ve birbirinden güzel görünen tatlılardan alıp dışarıda aileniz ve arkadaşlarınızla hoş zaman geçirebilirsiniz.

Gün geçtikçe ürün yelpazesini daha da arttırmayı hedefleyen Robin Kitabevi, müşterilerin tercih ve alışveriş ihtiyaçlarına göre de keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Bu güzel mekanın keyfini bizler kahvemizin yanında brownie ve limonlu tart tercih ederek çıkarsak da diğer tatlılar da görünüş olarak oldukça cezbediciydi. Özellikle brownie kıvamı ve çikolatasıyla, tart ise limon dolgusu ve kıtır tabanı ile kahvemizin yanında lezzetli bir eşlikçi oldu.

En az bizim kadar bu mekanın sizin de hoşunuza gideceğini düşünüyoruz. İlgili ve güler yüzlü çalışanları, farklı lezzetleri ve huzurlu konseptiyle Robin Kitabevi&Cafe, İzmir Mavişehir’de sizlerle tanışmayı bekliyor.

AdresMavişehir, Caher Dudayev Blv No:26/H, 35550 Karşıyaka/İzmir

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Lezzet Durakları

İmren Hotel - Karabük
Karabük - Safranbolu

İmren Hotel - Karabük

02 Ekim 2018

Aslında Safranbolu’da nereye adım atsanız İmren...

5B Görüntüleme
Cercis Murat Konağı - Mardin
Mardin - Artuklu

Cercis Murat Konağı - Mardin

10 Ekim 2018

Restoranları, servisleri, yemekleri velhasıl her şeyleri çok özenli...

5B Görüntüleme
GastroAntep Fest’18 - Gaziantep
Gaziantep - Şehitkamil

GastroAntep Fest’18 - Gaziantep

01 Kasım 2018

Gaziantep, bu yıl ilk kez düzenlenen Uluslararası Gastronomi Festivali kapsamında 3 günde 250 bin ziyaretçi ağırladı.

6B Görüntüleme