add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İstanbul Üsküdar

Suvla Restaurant - İstanbul

Kaliteye önem verenlerin ağzına layık.

Suvla Restaurant - İstanbul
Paylaş

Ana merkezi İstanbul Kanyon AVM’de olan Suvla Restaurant, şimdi de Emaar Square’de iki mekan birden açtı. Mekanlardan biri olan Suvla Emaar Bistro&Wine Bar, Kanyon’daki kaliteli çizgisini sürdürüyor.

Suvla, lezzetli ve içimi rahat şarapları ile Türkiye'nin en yerel şarap üreticileri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda şarap sevenler için, şarap yanında gidecek çok güzel eşlikçiler ile hazırlanmış muhteşem bir menüye sahiptir.

Müşteriler dilerse, AVM’nin Turkish Village katında bulunan Suvla Shop’tan da menüde yer alan tüm şarapları satın alabiliyorlar.

Suvla dışında, Kilye markası ile zeytinyağı, domates sos, zeytin ve un gibi ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Bu doğal ve coğrafi işaretli ürünleri kullanarak menülerin de mevsimsel lezzetlere yer vermektedir.

Geleneksel siyez buğdayının çeşitleri olan sarı buğday, karakılçık ve akkunduz unlarından üretilen pizza ve ekmekler menüde sunulan unutulmaz lezzetler arasındadır.

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, her yemek genetiği bozulmamış ve organik ürünleri esas almaktadır. Haliyle lezzet ve kaliteye çok ciddi oranda fayda sağlamaktadır.

Atmosferi ile sizi değerli ve özel hissettiren, nezih bir restoran arayanlara şüphesiz ki öneri niteliğinde…

Adres: Ünalan, Libadiye Cd No:238, 34700 Üsküdar/İstanbul

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

İmren Hotel - Karabük
Karabük - Safranbolu

İmren Hotel - Karabük

02 Ekim 2018

Aslında Safranbolu’da nereye adım atsanız İmren...

Cercis Murat Konağı - Mardin
Mardin - Artuklu

Cercis Murat Konağı - Mardin

10 Ekim 2018

Restoranları, servisleri, yemekleri velhasıl her şeyleri çok özenli...

GastroAntep Fest’18 - Gaziantep
Gaziantep - Şehitkamil

GastroAntep Fest’18 - Gaziantep

01 Kasım 2018

Gaziantep, bu yıl ilk kez düzenlenen Uluslararası Gastronomi Festivali kapsamında 3 günde 250 bin ziyaretçi ağırladı.