add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Aydın Söke

Yoğurtçu Cavit Kahvaltı Salonu - Aydın

Kahvaltının mutlulukla kesin bir ilgisi var.

Yoğurtçu Cavit Kahvaltı Salonu - Aydın
Paylaş

Kahvaltının mutlulukla kesin bir ilgisi var. Söke'de bulunan Yoğurtçu Cavit, 1941 yılından beri 4. kuşak aile işletmesi olarak hizmet veriyor.

İçeri girer girmez müthiş güler yüzlü bir aile karşılıyor sizi, yapmanız gereken oldukça basit. Sadece yumurtanızı nasıl istediğinizi, çay ya da süt siparişinizi verin ve gerisi zaten aşırı lezzet.

Kaymaksız bal, balsız kaymak olmaz! 2-2,5 yıllık ödemiş tulum peynirini ise anlatmaya kelimeler yetmez. Kahvaltının en sade ama lezzetli halini bulacaksınız.

Adres: Çeltikçi Mahallesi, Albayrak Cd., 09200 Söke/Aydın

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar (1)

Hasan Yiğit
09.05.2019

Kaymak bali gayet güzel ama evimize tereyağından aldım o tereyağı eritip yogurtunuzerinde dökünce dondu... benim bildiğim tereyağ ettirildikten sonra donmaz

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Ömür Pastanesi - Kırklareli
Kırklareli - Lüleburgaz

Ömür Pastanesi - Kırklareli

02 Ekim 2018

70 yıllık bir Anadolu efsanesi.

Gürkaşlar Süt Ürünleri - Kırklareli
Kırklareli - Kırklareli Merkez

Gürkaşlar Süt Ürünleri - Kırklareli

10 Ekim 2018

Türkiye’nin en iyi peynirlerinden biri bu dükkanda. Sadece bu peyniri tatmak için bile Kırklareli’ne gelinir.

Savon Otel - Hatay
Hatay - Antakya

Savon Otel - Hatay

21 Ocak 2019

Tarihi değeri yüksek olan bir tesis.