add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Adana Seyhan

Yüzevler Restoran - Adana

Adana demişken...

Yüzevler Restoran - Adana
Paylaş

Türkiye'nin en iyi kebapçıları arasında yer alan Adana Yüzevler Kebapçısı, adını kurulduğu şehir ve semtten almıştır.

Yüzevler Kebap, Adana, Etiler, Maslak, Ataşehir, İzmir ve Alaçatı'da olmak üzere 6 restoranı ile Türkiye'nin en gözde kebap ve et restoranlarından biri olarak, yılların vermiş olduğu tecrübesi ile devam ettirilmektedir.

Bizler, Adana'daki şubesine yolumuzu düşürdük ve kebabın hasını ve şehrin sembolü olmuş lezzetlerini tatma fırsatı bulduk.

Anadolu'nun damak tadından vazgeçemeyen, özellikle gerçek Adana Kebabının lezzetini merak eden ve arayanlar için vazgeçilmez bir adres olduğu aşikâr.

Hayal ettiğiniz ziyafet sofrasının karşılığını alabileceğiniz bir noktadasınız. Bu işletmenin çoğu kebapçıya göre oldukça temiz ve nezih olduğunu unutmayın ve hiçbir şey düşünmeden sadece yediklerinize odaklanın, tadına varın! :)

Burası et anlamında profesyonel bir kebapçı olmasının yanı sıra tatlı konusunda da oldukça iddialılar. Kendi spesiyalleri olan tatlılarından mutlaka ama mutlaka denemeden ayrılmayın. Çok memnun ayrıldığımız Yüzevler'den sizler de en az bizim kadar memnun ayrılacaksınız. Afiyet olsun.

Adres: Seyhan Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı, Yüzevler Apt. No: 25/A, 01130 Seyhan

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik usta olurdu...

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.