add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Urla

Zeytinli Köşk - İzmir

Doğanın ve sanatın buluşma noktası.

Zeytinli Köşk - İzmir
Paylaş

Doğanın ve sanatın buluşma noktasında sınırsız kahvaltı imkânı sunan Zeytinli Köşk, Urla yolunda Kalabak mevkiinde kapılarını tüm misafirlerine memnuniyetle açıyor.

Peki nedir bu kadar tercih edilme sebebi?

Zeytinli Köşk, ailelerin rahatlıkla kahvaltı keyfi sürebildiği, hızlı ve güler yüzlü servis anlayışına sahip, yöresel ürünleri ile bol çeşitli bir kahvaltı sunan, çocuklarınızın da güvenle zaman geçirebileceği şık ve ferah bir yaşam alanıdır. En çok da kahvaltının favorisi olan kruvasana bayılacaksınız.

Tabii güzel bir kahvaltının dışında, tam bir sanat galerisi olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Bu sanat galerisi belki de ekstra tercih edilme sebebidir, kim bilir...

Burayı bambaşka bir boyuta taşıdığı aşikar, birbirinden değerli sanatçıların duvarları süslediği tabloları görünce çok etkileneceksiniz.

Bunların dışında, güzel ve huzurlu bir bahçede yapılan kahvaltının ardından dilerseniz seramik yapma zevkini sunan ve bahçede kahvenizi keyifle yudumlamanızı sağlayan hoş bir tesis. Bizce, deneyin ve keyfine varın.

Adres: Yenikent Mahallesi, Urla Asfaltı No:89, 35430 Urla/İzmir

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Ömür Pastanesi - Kırklareli
Kırklareli - Lüleburgaz

Ömür Pastanesi - Kırklareli

02 Ekim 2018

70 yıllık bir Anadolu efsanesi.

Gürkaşlar Süt Ürünleri - Kırklareli
Kırklareli - Kırklareli Merkez

Gürkaşlar Süt Ürünleri - Kırklareli

10 Ekim 2018

Türkiye’nin en iyi peynirlerinden biri bu dükkanda. Sadece bu peyniri tatmak için bile Kırklareli’ne gelinir.

Savon Otel - Hatay
Hatay - Antakya

Savon Otel - Hatay

21 Ocak 2019

Tarihi değeri yüksek olan bir tesis.