add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Karaman Ermenek

Zeyve Yörem Lokantası - Karaman

Yörem Lokantası'nda şelaleler arasında kahvaltı yapmak ise eşsiz bir an. Zeyve her tarafından sular akan bir su kasabası. Burada yemek yemek ayrı bir keyif.

Zeyve Yörem Lokantası - Karaman
Paylaş

Yörem Lokantası'nda şelaleler arasında kahvaltı yapmak ise eşsiz bir an.

Zeyve her tarafından sular akan bir su kasabası. Burada yemek yemek ayrı bir keyif. Yörem Lokantası'nda şelaleler arasında kahvaltı yapmak ise eşsiz bir an.
Taş fırından töymekenli börek, keş salatası, deri içinde keçi peyniri, sarı keş ve ham keş mutlaka tatmanız gereken lezzetler. Türkiye'nin en iyi kahvaltı noktalarından biri olduğunu özellikle belirtmek isterim.

Adres: Yaylapazarı Köyü/Ermenek/Karaman

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Rüştü'nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü'nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Rüştü’nün Fırını, 1920’den beri bir çok savaşlara tanıklık etmiş hatta karneyle satışların bile yapıldığı hala günümüzde var olan eşsiz yerlerden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

FA2012 Kasım ayından beri var olan, sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.