Kısık Ateş
Duydunuz Mu?

Culinary Forum 2023

Culinary Forum 2023, yenilikçi fikirlerin ve vizyonların paylaşıldığı, sektörün geleceğini şekillendirecek önemli adımların atıldığı bir platform olarak gastronomi dünyasında iz bıraktı. Yeme içme sektörüne damga vuran Culinary Forum’un tüm detayları…

Culinary Forum 2023
Paylaş
  • 3B
  • 13
  • Kaydet

"Culinary Forum, Antalya'da Yeme İçme Sektörüne İki Gün Boyunca Damgasını Vurdu"

Culinary Forum, Antalya'da gerçekleşen bu yılki etkinliğiyle yeme içme sektörüne büyük bir etki bıraktı. Gastronomi alanındaki eğitimi ve yenilikçi fikirleri desteklemeyi amaçlayan bu forum, BigChefs Mutfak Koordinatörü Murat Aslan'ın liderliğinde "Connection" temasıyla Nirvana Cosmopolitan Hotel'de düzenlendi. 4-5 Aralık tarihlerinde gerçekleşen etkinlik, HORECA sektörü liderleri, akademisyenler, şefler, gastronomi öğrencileri ve konu uzmanları dahil olmak üzere 7.000'e yakın katılımcıyı ağırladı. Culinary Forum, yeni nesil gastronomi uzmanları ile deneyimli profesyoneller arasında diyalog ve ortaklık bağlarını güçlendirmeye öncülük etti.

Forum, Türkiye'nin dört bir yanından 49 üniversitenin gastronomi öğrencileri ve farklı sektör kesimlerinden 7.000’e yakın katılımcı ile 150 akademisyeni bir araya getirdi. 106 konuşmacı, 19 ayrı panelde bilgi ve deneyimlerini paylaşarak, gastronomi dünyasında kadın liderliğinden mutfaklardaki dijital dönüşüme, akademik eğitimin rolünden AR-GE ve yaratıcılığın teşvikine kadar geniş bir yelpazede konuları ele aldı. Genç yeteneklerin sektöre etkileri, Z kuşağının sektörle entegrasyonu ve coğrafi işaretli ürünlerin gastronomi ve turizme katkıları gibi önemli temalar da incelendi. Culinary Forum 2023, yenilikçi fikirlerin ve vizyonların paylaşıldığı, sektörün geleceğini şekillendirecek önemli adımların atıldığı bir platform olarak gastronomi dünyasında iz bıraktı. Kısık Ateş olarak, bu değerli etkinlikte yer almanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Gastronomi sektöründen öncü isimler Culinary Forum’da yer aldı

Bu sene konuşmacılar arasında; Cihan Çetinkaya, BigChefs Yönetim Kurulu Başkanı Gamze Cizreli, Doğuş Hospitality Retail Group Brand Chef Vedat Demir, Fairmont Hotels İstanbul Aila Restaurant Head Chef Kemalcan Yurttaş, Kilit Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit, SushiCo Restaurant Executive Chef Yutaka Hoshino, Zaimoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar Zaimoğlu, Kaya Palazzo Resort & Casino Girne – Executive Chef Murat Dağlıoğlu, Midpoint Executive Ar-Ge Chef Rıza Belenkaya gibi isimler yer aldı.

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

9B Görüntüleme
İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

10B Görüntüleme
Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

10B Görüntüleme