Kısık Ateş

Duydunuz Mu?

Önce Yeniler
Uluslararası Yemek Festivali ve Yarışması - Katip Çelebi Üniversitesi

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Turizm Fakültesi tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen Uluslararası Yemek Festivali ve Yemek Yarışmasında farklı kategorilerde birbirinden lezzetli yemekler kıyasıya yarıştı.

1B Görüntüleme
MEB Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması

İlk defa düzenlenen ve Türkiye çapında 81 ilden öğrencilerin katılım gösterdiği MEB Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması sonuçlandı! İşte detaylar...

2B Görüntüleme
Yenilikçi Tatlılar Yarışması - Yaşar Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi, Pınar ve Kısık Ateş iş birliğiyle, gastronomi öğrencilerine yönelik Yenilikçi Tatlılar Yarışması düzenledi. Pınar Choco Labne ve krema ürünlerinin kullanımıyla yaratıcı tatlılar ortaya çıkaran öğrenciler unutulmaz lezzetlere imza attı!

1B Görüntüleme
FSummit 2024

FSummit 2024

11.03.2024

Turizm, gastronomi ve ağırlama sektörü “Profit Chain” teması ile FSummit 2024’te bir araya geldi! FSummit'in ana sponsorluğunu bu yıl da Pınar üstlendi.

2B Görüntüleme
Culinary Forum 2023

Culinary Forum 2023, yenilikçi fikirlerin ve vizyonların paylaşıldığı, sektörün geleceğini şekillendirecek önemli adımların atıldığı bir platform olarak gastronomi dünyasında iz bıraktı. Yeme içme sektörüne damga vuran Culinary Forum’un tüm detayları…

3B Görüntüleme
Gault & Millau 2024 Seçkisi Açıklandı!

Gault & Millau Türkiye 2024 rehberinde ödül alan restoranlar ve şefler belli oldu! Gault & Millau'nun 2024 Türkiye rehberinde ödül kazanan yeni ve yükselen restoranları nelerdir? Hepsi ve daha fazlası için tıklayın!

4B Görüntüleme
Gastro Ege 2023 - Yaşar Üniversitesi

Gastronominin geleceği ‘Toprak Ana’da! Yaşar Üniversitesi’nde düzenlenen Gastro Ege etkinliğinin tüm detayları için hemen tıklayın!

3B Görüntüleme
Gastromasa 2023

Gastromasa 2023

16.11.2023

İstanbul'da gerçekleşen Gastromasa etkinliğinde, dünya gastronomisinin önde gelen isimleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşadık. Gastromasa 2023’ün tüm detayları için tıklayın!

3B Görüntüleme
Michelin Rehberi 2024 Seçkisi Açıklandı!

2024 Michelin Yıldızı almaya hak kazanan restoranlar belli oldu! Michelin yıldızını hangi restoranlar kazandı? Bib Gourmand kategorsinde hangi restoranlar var? Yeşil yıldız ödülünün sahibi kim oldu? Detaylar için tıklayın!

6B Görüntüleme