Makarna

Önce Yeniler
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
11.04.2022
Pratik Makarna Salatası
30 Dakika
4-6 Kişilik
4B Görüntüleme
Vildan Tünay
Vildan Tünay
Pasta Şefi & Yemek Fotoğrafçısı & Dijital İçerik Üretici
24.03.2022
3 Peynirli Ravioli
60 Dakika
2-4 Kişilik
4B Görüntüleme
Furkan Aydın
Furkan Aydın
Gastronomi bölümü öğrencisi
21.02.2022
Ege Otlu Tortellini
60 Dakika
2-4 Kişilik
3B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
05.01.2022
Ekşi Kremalı Makarna
30 Dakika
4-6 Kişilik
4B Görüntüleme
Yudum MERT
Yudum MERT
Yeme-İçme
22.12.2021
Pancar Soslu Spagetti
20 Dakika
4-6 Kişilik
6B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
23.08.2021
Renkli Soğuk Makarna
20 Dakika
2 Kişilik
9B Görüntüleme
13.07.2021
Sebzeli Tavuklu Fırın Makarna
45 Dakika
4-6 Kişilik
8B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
30.04.2021
Adaçaylı Penne
30 Dakika
2 Kişilik
7B Görüntüleme
22.06.2020
Mac and Cheese
50 Dakika
4-6 Kişilik
61B Görüntüleme

Kısık Ateş şefleri makarna tariflerinde çok çok iyi! Küçükten büyüğe herkesin çok sevdiği, doyuruculuğuyla ve lezzetiyle her sofraya yakışan makarnalar, yüzlerce yıldır en sevilen yiyeceklerden biri sayılıyor. Hem çok ekonomik hem çok leziz hem de fazlasıyla doyurucu makarnanın lezzetini üst seviyeye taşıyacak dokunuşlar Kısık Ateş’in yetenekli şefleriyle sizlerle! Basit bir besin kabul edilen makarna, nasıl bu kadar leziz olabilir? İşin sırrı doğru pişirme yöntemlerinde ve doğru soslarda gizli. Kısık Ateş şefleri, iyi bir sosla her makarnanın doyumsuz bir lezzete ulaşabileceğini gösteriyor. Kısık Ateş makarna kategorisinde yüzlerce tarif farklı içeriğiyle denenmeyi bekliyor. Dünya mutfağına göz kırpan, Türk mutfağının geleneksel yönünü sıkıca tutan şeflerimiz yenilikçi, sentez makarna tarifleri ile şaşırtmayı seviyor.
Kusursuz Makarna Deneyimi Yaşatan Profesyonel Tarifler
Kusursuz makarna deneyimi yaşatma konusunda kararlı olan şeflerimiz, profesyonel şef sırlarını sizlerle paylaşıyor, en iyi makarnayı yapmanızı sağlıyor. Sıradan domates soslu bir makarnanın bile püf noktaları olduğunu gösteren şeflerimiz, sizlere makarna dünyasının kapılarını profesyonellikleriyle aralıyor. Makarna kategorimizde deniz mahsullü spagetti, cevizli pesto soslu fettuccine, fırında makarna, otlu spagetti, peynirli spagetti, sebzeli lazanya, adaçaylı penne, renkli soğuk makarna, pancar soslu makarna, karidesli spagetti, somonlu fettucine gibi birbirinden leziz ve modern makarna tarifleri yer alıyor. Makarna tariflerinin yanı sıra evde makarna yapımı tarifi de veren şeflerimiz, sıfırdan makarna yapma deneyimini keşfetmenizi sağlıyor. Her makarna tarifi aynı zamanda yeni bir makarna sosu yapmayı öğretiyor, kendi soslarınızı geliştirmenize ilham oluyor.
Kısık Ateş Şeflerinin Makarna Tariflerine Bayılacaksınız
Şeflerimiz, makarna kategorisinde çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin damak zevkine hitap etmeyi başarıyor, makarnayla yeniden tanışmanıza zemin hazırlıyor. Sıradan makarnalardan sıkılan ve değişik makarna tarifleri arayanlar için şeflerimiz tüm hünerlerini sergiliyor. Türk ve dünya mutfağından farklı makarna reçetelerini keşfetmek için web sitemizi ve mobil uygulamamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Hızlı, kolay ve leziz makarna tarifleri için şeflerimiz sizi bekliyor.