Kısık Ateş
Duydunuz Mu?

FSummit 2024

Turizm, gastronomi ve ağırlama sektörü “Profit Chain” teması ile FSummit 2024’te bir araya geldi! FSummit'in ana sponsorluğunu bu yıl da Pınar üstlendi.

FSummit 2024
Paylaş
  • 3B
  • 9
  • Kaydet

Turizm, Gastronomi ve Ağırlama Sektörü “Profit Chain” Teması ile FSummit 2024’te Bir Araya Geldi!

Turizm, Gastronomi ve Ağırlama Sektörü, "Profit Chain" temasıyla IV. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSummit 2024'te bir araya geldi. 8-9 Mart 2024 tarihlerinde NEST Congress & Exhibition Center’da düzenlenen etkinlik, sektörün önde gelen ulusal ve uluslararası profesyonellerini, başarılı konuşmacıları ve alanında uzman isimleri ağırladı. Turizm, gastronomi ve ağırlama sektöründeki son gelişmelerin tartışıldığı panellerde, katılımcılara sektörel bilgi ve deneyimler aktarıldı.

FSummit'in ana sponsorluğunu bu yıl da Pınar üstlendi. Pınar, etkinlik boyunca düzenlenen panellerin yanı sıra Pınar Lounge alanında katılımcılara nefis lezzetler sunarak, konuklarına unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Panellerde, konuşmacılar "profit chain" temasını ele alarak sektördeki kârlılık zincirini güçlendirmenin yollarını yorumladılar. Ağırlama sektöründe sivil toplum kuruluşlarının etkilerinden, otelcilikte kârlı operasyonlara, restoran zincirlerinde büyüme stratejilerinden küresel gastronomi trendlerinin sektöre sağladığı faydalara kadar birçok konu ele alındı. Pınar'ın destekleriyle gerçekleşen etkinlik, sektörün geleceği ve kârlılığı üzerine önemli fikir alışverişlerine sahne oldu.

Katılımcılar, Pınar Lounge alanında paneller arası dinlenme ve keyifli vakit geçirme fırsatı bulurken, bir sonraki etkinlikte tekrar bir araya gelme dileğiyle ayrıldılar.

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

9B Görüntüleme
İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

10B Görüntüleme
Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

10B Görüntüleme