Kısık Ateş
Duydunuz Mu?

Gastromasa 2023

İstanbul'da gerçekleşen Gastromasa etkinliğinde, dünya gastronomisinin önde gelen isimleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşadık. Gastromasa 2023’ün tüm detayları için tıklayın!

Gastromasa 2023
Paylaş
  • 3B
  • 15
  • Kaydet

Türkiye ve dünya gastronomisi arasında köprü görevini sürdüren, dünya gastronomi etkinlikleri arasında ilk iki sırada yer alan 8. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Konferansın teması 'Coğrafya' olarak belirlendi. Dünyaca ünlü şefler, sommelierler ve miksolojistler, kendi ülkeleri için coğrafi değere sahip ürünlerin hikayelerini anlatarak, mutfaklarının evrimini ve dünya mutfağındaki trendleri paylaştı; aynı zamanda coğrafyalarına özgü ürünleri kullanarak workshoplar düzenledi.

Gastromasa Gastronomi Konferansı ve Fuarı süresince misafirler, dünyanın en tanınmış şeflerini aynı anda görme şansının yanı sıra, katılımcı firmaların stantlarında yeni ürünleri deneme ve çeşitli workshopları izleme fırsatına da sahip oldular.

Pınar markası, etkinliğin Gold sponsoru olarak yer aldı ve Pınar Latte Art Barista Süt ile hazırlanan lezzetli bubble tea içecekleri ile dikkat çekti. Usta baristaların özenle hazırladığı espresso ve latte çeşitleri, katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Gastromasa Gastronomi Konferansı, gastronomi dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirerek, coğrafyanın mutfağa kattığı zenginliği keşfetme ve deneyimleme fırsatı sundu. Detaylar için aşağıdaki videomuzu izlemeyi unutmayın 😊👇

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

9B Görüntüleme
İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

9B Görüntüleme
Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

10B Görüntüleme