Kısık Ateş
Duydunuz Mu?

İstanbul Kahve Festivali 2023

Pınar markası, İstanbul Kahve Festivali’nde bir kez daha unutulmaz lezzet serüvenine imza attı! İstanbul Coffee Festival’in tüm detaylarına içeriğimizden ulaşabilirsiniz. 🤎

İstanbul Kahve Festivali 2023
Paylaş
  • 3B
  • 13
  • Kaydet

Kahve tutkunlarının merakla beklediği İstanbul Coffee Festival, bu yıl 14-17 Eylül tarihleri arasında Tersane İstanbul'da gerçekleşti. Festival boyunca kahve tutkusuyla dolu bir atmosferde, Pınar markası ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim yaşattı ve bir kez daha iz bıraktı.

Festivalin en gözde mekanlarından biri olan Pınar standı, kahve severlere keyifli bir yolculuk yaşatmanın yanı sıra, yeni çıkan Pınar Kruvasan Tereyağı ile hazırlanan enfes kruvasanları ve leziz kahveleri ile misafirlerini ağırladı. Festival boyunca Latte Art Barista Süt ile hazırlanan espresso bazlı kahve ve latte sunumları, baristaların ustalığıyla birleşerek lezzet şölenine dönüştü. Sıcak kahveler, göz alıcı latte sanatı ve çıtır kruvasanlar arasındaki bu mükemmel uyum, kahve tutkunlarının vazgeçilmezi haline geldi.

İstanbul Kahve Festivali'nin süt sponsoru olarak da büyük bir rol üstlenen Pınar markası; birbirinden lezzetli sütleriyle festivaldeki diğer kahve stantlarında da tercih edildi.

Kısacası, 2023 İstanbul Coffee Festivali, kahve tutkunlarının buluşma noktası olurken, yeni çıkan Pınar Kruvasan Tereyağı ile hazırlanan kruvasanlar ve özel kahve sunumlarıyla, Pınar standı festivalin genel atmosferine büyük bir canlılık kattı.

Pınar olarak, her zaman kahve tutkunlarının yanında olmaktan gurur duyuyor ve gelecek yılki İstanbul Coffee Festival'de tekrar görüşmek için sabırsızlanıyoruz. Kahve keyfi Pınar ile daha lezzetli! 😊☕

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

9B Görüntüleme
İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

9B Görüntüleme
Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

10B Görüntüleme