Duydunuz Mu?

İzmir Coffee Festival 2018

Pınar markası ana sponsorluğunda 12-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen İzmir Coffee Festival’de bu sene çok güzel anlara şahitlik ettik.

İzmir Coffee Festival 2018
Paylaş
  • 6B
  • 22
  • Kaydet

Pınar ana sponsorluğunda 12-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen İzmir Coffee Festival’de bu sene de çok güzel anlara şahitlik ettik.

110 marka, 42 tedarikçi ve 38.427 katılımcının coşku ve eğlenceli bir hafta sonu geçirdiği festivalde, workshoplar ve çeşitli etkinliklerin yanı sıra kahve dolu 3 gün geçirdik.

Festival alanında Pınar standına olan ilgi ve düzenlenen workshoplara yüksek katılım oranı organizasyon tarafını sevindirirken; katılımcılara da farklı deneyimler yaşattı.

Pınar ve Kütahya Porselen iş birliğinde “Markaların Kahve Akımındaki Rolü” paneli gerçekleşti. Markaların kahve sektöründe ki rolü ve sorumluluklarından bahsedildi.

2018 ve 2019 Türkiye Latte Art Şampiyonu Özgür Ekinci ile Latte Art Workshopu-Özgür Ekinci, yarışma hazırlıklarından bu işe nasıl başladığından bahsetti ve latte şovu gerçekleştirdi.

Kısık Ateş editörlerinden Ömür Akkor ve Nurettin Karakundakoğlu ile “Kahvenin Tarihi ve Eşlikçileri” workshop'unda kahvenin tarihinden ve ülkemize nereden ve nasıl geldiğinden bahsedildi.

Kısık Ateş editörlerinden Rafet İnce “Chef Sağlık Masası” workshop'unda sağlık trendlerinden ve bu yıl çıkan Chef’in Sağlıklı Masası kitabının oluşum sürecinden bahsetti.

Her geçen yıl büyüyerek daha fazla insana ulaşan İzmir Coffee Festival’e sonsuz teşekkürler...

Gelecek sene görüşmek üzere İzmir :)

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

9B Görüntüleme
İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

9B Görüntüleme
Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

10B Görüntüleme